Sebedůvěra v práci Ros Taylor

ISBN:

Published: March 22nd 2012

Paperback

192 pages


Description

Sebedůvěra v práci  by  Ros Taylor

Sebedůvěra v práci by Ros Taylor
March 22nd 2012 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 192 pages | ISBN: | 8.67 Mb

Sebedůvěra v práciPodtitul:Jak ji získat a posilovatZdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky. Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte,MoreSebedůvěra v práciPodtitul:Jak ji získat a posilovatZdravá sebejistota je základem úspěchu. Díky ní dokážeme více a máme lepší výsledky.

Tato knížka vám pomůže zvýšit vaši sebedůvěru a dále ji rozvíjet. Na začátku se v podrobném dotazníku dozvíte, jaké je vaše sebehodnocení, a pak vás již zkušená psycholožka provede světem sebedůvěry a podělí se o nejzajímavější zjištění, která vyplynula z rozhovorů s dvaceti profesně velmi úspěšnými osobnostmi.

Pomůže vám uvědomit si, kdo vlastně jste a co umíte, jak prezentovat svou osobnost jako značku, jak vybudovat své společenské já a přizpůsobit svůj projev nárokům pracovního trhu, ale také jak zapracovat na svých přesvědčovacích schopnostech, emoční stabilitě, řeči těla a jak zvládat konfliktní situace. V knížce dále najdete rozhovory s hledači talentů, kteří prozrazují, co očekávají od ideálního zaměstnance, a rady, které vám pomohou stát se sebevědomým lídrem. Závěrečná část je pak věnována nejdůležitějšímu principu sebedůvěry v práci - tajemství charismatu.

Staňte se s touto knihou úspěšnější v práci a posuňte se v kariéře kupředu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Sebedůvěra v práci":


bonzai15.com

©2012-2015 | DMCA | Contact us